2012. szeptember 20., csütörtök

Dönci és Brúnó már tényleg jóban vannak

Tegnap kint játszottunk Döncivel, mert még nem voltak összeszokva Brúnóval. A kapu elé mentünk, és mivel Dönci átfér alatta szokás szerint bement Brúnóhoz. Mi nem figyeltünk eleinte, aztán észrevettük, hogy Brúnó már nem is menekül Dönci elől. Gyorsan kiengedtük Brúnót a hátsó udvarba és tényleg nem félt már Döncitől. Sőt, játszott vele. Nagyon aranyosak voltak. Össze-vissza ugráltak és fogócskáztak. Olyanok voltak mint két régi jó barát. Ma is ugyanígy telt az idő. Egymással futkostak, ugráltak, hancúroztak. Nem tudom, hogy Brúnó mikor és miért változtatott a Döncivel kapcsolatos dolgain, de tetszik. ;)

2012. szeptember 11., kedd

Dönci és Brúnó

Sajnos csak most írok, de Döncit már szombaton elhoztuk.Nagyon aranyos kiskutya, de legfőképp kíváncsi. Minden érdekli, a kerti locsoló összeszerelésétől a medence betakarásáig. Egyszóval ő egy nagyon kíváncsi kutyus. Mivel még csak 8 hetes egy kézzel fel lehet emelni, bár ő annyira nem szereti az ölelkezést. A simogatást nem értékeli, ha valaki elkezdi simogatni ő egyszerűen tovább megy. Brúnóval nincsenek összeszokva. Olyan mintha Brúnó félne Döncitől, pedig ez egyszerűen képtelenség. Brúnó Döncihez képest óriási. Dönci Brúnóhoz képest indur-pindur. De mikor Dönci odaakar menni Brúnóhoz, hogy megnyalja az orrát, Brúnó menekül. Így van ez akkor is, ha csak egyszerűen Dönci játszani akar Brúnóval. Brúnó nincs összeszokva Döncivel. De remélem azért még lehetnek társak.

2012. szeptember 6., csütörtök

Dönci

A múltkori bejegyzésemben írtam, hogy lesz még egy kutyánk. Egy szálkás szőrű tacskó, ami megfogja a patkányt. Találtunk is egy ilyen kutyát Győrben. Valószínűleg szombaton megyünk Dönciért az új családtagért. Körülbelül 8 hetes kiskutya. Már nagyon várom és kíváncsi vagyok Brúnó mit szól hozzá.