A múltkori bejegyzésemben írtam, hogy lesz még egy kutyánk. Egy szálkás szőrű tacskó, ami megfogja a patkányt. Találtunk is egy ilyen kutyát Győrben. Valószínűleg szombaton megyünk Dönciért az új családtagért. Körülbelül 8 hetes kiskutya. Már nagyon várom és kíváncsi vagyok Brúnó mit szól hozzá.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése