2012. augusztus 29., szerda

Kell egy jó barát!

Tegnap sétáltattak két német juhászt. Brúnó ki volt engedve a hátsó udvarba ahol mindenki más is ott volt. A hátsó udvarunkban még nincs kerítés, így Brúnó simán le mehetett az alattunk levő rétre ahol a kutyákat szokták sétáltatni. Most is ott sétáltatták a német juhászokat, de az egyik, amint észrevette Brúnót máris odament hozzá. Brúnó pedig ugyanezt tette. Aztán a német juhász gazdája elmondta, hogy mikor Brúnót észreveszi a kutyája nem hallgat semmire és senkire. Brúnóval ugyanígy vagyunk. Végül Brúnót bezártuk az udvarba és sikerült hazavinnie a német juhászt a gazdájának. Valószínűleg Brúnónak is nemsokára lesz egy lakótársa. Egy kis tacskó. Nem csak azért, mert én szeretném, hanem, mert alattunk van egy farm. A farmról pedig átvándorolt hozzánk néhány patkány.Kell egy kutya aki megfogja a patkányokat. Ugyanis Brúnó nem fogja meg. Tehát kell egy kotorékeb ami az összes patkányt eltávolítja. Na meg persze Brúnónak egy jó barát. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése