2012. augusztus 27., hétfő

Igen!!!

Végre!!! Brúnóval tegnap gyakoroltam a gurulást. És alig hittem a szememnek! Brúnó Gurult !!! Egyes egyedül!Ettől kezdve mindennap gyakorolnom kell vele a gurulást nehogy elfelejtse. Egyre ügyesebb. Tegnap még egy falat kellett és, hogy a kezemet húzzam Brúnó másik oldalára, ma viszont már nem kellett sok minden. Csak a kezem húzása a másik oldalra és, hogy mondjam: GURUL!!! Ja, és jut eszembe még mielőtt azt mondanám "gurul" le kell fektetnem Brúnót, mert másképp nem csinálja meg. Remélem egyszer eljutok odáig, hogy mikor azt mondom "gurul" Brúnó ledobja magát a földre és mindenféle kaja és kézmozdulat nélkül gurul egyet. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése