2012. szeptember 20., csütörtök
Dönci és Brúnó már tényleg jóban vannak
Tegnap kint játszottunk Döncivel, mert még nem voltak összeszokva Brúnóval. A kapu elé mentünk, és mivel Dönci átfér alatta szokás szerint bement Brúnóhoz. Mi nem figyeltünk eleinte, aztán észrevettük, hogy Brúnó már nem is menekül Dönci elől. Gyorsan kiengedtük Brúnót a hátsó udvarba és tényleg nem félt már Döncitől. Sőt, játszott vele. Nagyon aranyosak voltak. Össze-vissza ugráltak és fogócskáztak. Olyanok voltak mint két régi jó barát. Ma is ugyanígy telt az idő. Egymással futkostak, ugráltak, hancúroztak. Nem tudom, hogy Brúnó mikor és miért változtatott a Döncivel kapcsolatos dolgain, de tetszik. ;)
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Szia Dorina! Nagyon tetszenek a történeteid! Mindig felolvasom a gyerekeknek és nagy sikert aratnak! Szuper gazdija van Brúnónak! :)
VálaszTörlésIldikó