2012. november 29., csütörtök

Labda

Egy nap éppen a házi feladatomat készítettem. Egyszer csak apa szólt, hogy menjek le és segítsek Döncinek, akkor még nem tudtam, hogy miért. Kinéztem az ablakon és láttam, hogy Dönci fejére egy szakadt foci labda van szorulva. :D Kimentem és szólítottam, hogy jöjjön hozzám, mert le akartam venni a fejéről a labdát. Kiabáltam neki, de mivel a labdától SEMMIT nem látott, az ellenkező irányba kezdett el futni. Aztán rájött, hogy a hang máshonnan jön, így már odatalált hozzám. Én (tényleg nehezen) leszedtem a fejére szorult labdát. A foci labdán volt egy kirágott lyuk és abba dugta be a fejét, bár az még mindig rejtély, hogy hogyan. xD

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése