2013. május 1., szerda

Tavasz

Már nagyon meleg van, Brúnó és Dönci jól megvannak egymással. Nemsokára lemegyünk a Dunához, megnézzük Dönci mit fog szólni a vízhez. Bár szerintem ő nem fog félni a víztől ugyanis odamegy a slaghoz mikor locsolunk és a tappancsát is simán beleteszi a pocsolyába. Azért kíváncsi vagyok mit fog szólni a Dunához.
Próbálom tanítgatni Döncit is, bár eddig nem értem el sokat, sajnos egy picit "hiperaktív" kutyus, és nem nagyon akar szót fogadni sose. :D Azért még nem adom fel. Brúnó viszont jól fegyelmezi Döncit, mikor Dönci valami rosszat csinál és Brúnó látja, hogy ezért mérgesek vagyunk rá, Döncire teszi a mancsait és fölé hajol, majd halkan morogni kezd.
Dönci egy este megfogta élete első patkányát. Annyira büszke volt rá, hogy a bejárati ajtónkhoz tette és büszkén, a farkát csóválva ült a zsákmánya felett. A patkány másnapra eltűnt, nem tudjuk mit csinált vele. Ezenkívül fogott még valami pocokfélét is. Nagyon aranyosak és jó fáradtak mostanában, sokat alszanak, bár este elég sokáig szoktak ugatni. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése